Split a MultiSplit

venkovni-klimatizaceV případě, že se rozhodnete pořídit si novou klimatizaci, je nutné si odpovědět na jednu důležitou otázku. Chci klimatizovat jednu nebo více místností? Odpověď je podstatná pro výběr klimatizační jednotky.

Chcete-li klimatizovat pouze jednu místnost, je výhodnější si pořídit Split klimatizační jednotku. Ta se skládá z jedné venkovní a z jedné vnitřní klimatizační jednotky. Společně tak tyto dvě jednotky tvoří pár.

Pokud ovšem chcete klimatizovat více místností, bude jistě vhodnější pořídit si Multi Split klimatizační jednotku. Jedná se o zařízení, které se skládá z jedné venkovní a jedné nebo více vnitřních klimatizačních jednotek.  Počet připojených vnitřních jednotek je u každého typu klimatizace jiný. Většinou je možné napojit kolem 2-5 vnitřních jednotek. U těch lepších klimatizací se toto číslo pohybuje kolem devíti. Díky klimatizacím typu Multi Split je klimatizování jednodušší, má elegantnější instalaci a také nižší nároky na prostor. Její pomocí je vzduch rovnoměrně rozdělen do několika prostorů, bez ohledu na jejich velikost či tvar.

Zmíněné typy klimatizací nabízejí svým uživatelům nejen vysoký výkon či flexibilitu, ale také jednoduchý a elegantní styl. Současně také dosahují optimální energetické účinnosti, které v konečném důsledku vede ke snížení emisí CO2 a především k úspoře nákladů za energii.

Klimatizační systémy Split a Multi Split jsou vhodné jak pro nově postavené domy a byty, tak i pro rekonstruované budovy.

webeesSplit a MultiSplit